Podnik:
  Čísla a fakta
  Management kvality
  Historie
  Aktuality
  Tiskový servis
  Volná místa
  Partneři
  Prospekty

Aktuální nabídka volných míst u DUROthermu

Pro rozšíření našeho týmu hledáme co nejdříve:

CAD/CAM KONSTRUKTÉR

Náplň práce:

• konstrukce a výroba prototypů
• tvorba výkresové dokumentace (AutoCAD, Inventor)
• znalost ISO CNC programování podmínkou
• tvorba 3D modelů (Zkušenosti s Inventor, AutoCAD výhodou)
• zkušenosti s CAM softwarem výhodou
• řízení procesu zavádění, modifikace či transferu výrobku v
  požadované kvalitě, ceně a čase
• spolupráce při tvorbě designu výrobku
• posouzení výrobku z hlediska požadavků zákazníka a norem
  kvality, provádění analýz vyrobitelnosti nových výrobků, příprava
  cenových kalkulací a kalkulací nákladů
• spolupráce s vedoucím projektu, komunikace se zákazníky a sub-
  dodavateli
• zajištění přípravy kontrolních a výrobních přípravků
• koordinace projektového týmu
• zajišťování vývoje přídavných dílů se sub-dodavateli
• poskytování technické podpory ostatním oddělením při řešení
  technických problémů na stávajících sériových projektech
• příprava a správa projektové dokumentace

Požadujeme:

• SOU, SŠ/VŠ technického zaměření - absolventi vítáni
• zkušenost s obsluhou CNC fréz, s nastavováním CNC fréz, 3D
  modelováním znalost výkresové dokumentace
• pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
• analytické myšlení
• pečlivost
• kreativita
• logické myšlení
• samostatnost
• schopnost inovovat
• schopnost realizovat nápady

Nabízíme:

• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• perspektivní práci
• přátelské pracovní prostředí
• zajímavé finanční ohodnocení
• nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice a chtěli byste se dozvědět více? Proto obratem zasílejte Vaše životopisy na natalie.rautnerova@durotherm.cz nebo volejte
na tel. +420 417 813 915
Budete pozván/a na osobní schůzku.
Inovace z plastu – vyrobeno naší formou.