Kontaktní partneři CRISCO Švýcarsko

Sekretariát / dispozice
Jeanine Kühne
Jeanine Kühne
Telefon: +41 (0)81 7503600
Fax: +41 (0)81 7712888
jeanine.kuehne@crisco.ch
info@crisco.ch
Monika Heeb
Monika Heeb
Telefon: +41 (0)81 7503600
Fax: +41 (0)81 7712888
monika.heeb@crisco.ch
info@crisco.ch
Vedení výroby forem / údržby
Ishak Yavuz
Ishak Yavuz
Telefon: +41 (0)81 7503604
Fax: +41 (0)81 7712888
ishak.yavuz@crisco.ch
Vedení úseku Thermoforming
Dominik Hermann
Dominik Hermann
Telefon: +41 (0)81 7503615
Fax: +41 (0)81 7712888
dominik.hermann@crisco.ch
Vedení mechanického dokončovacího obrábění
Patrick Petrouschek
Patrick Petrouschek
Telefon: +41 (0)81 7503606
Fax: +41 (0)81 7712888
patrick.petrouschek@crisco.ch
Vedení dokončovacích prací – konečná montáž / logistika
Christian Welte
Christian Welte
Telefon: +41 (0)81 7503613
Fax: +41 (0)81 7712888
christian.welte@crisco.ch
Trénink Manager Thermoforming
Urs Seifert
Urs Seifert
Telefon: +41 (0)81 7503610
Fax: +41 (0)81 7712888
urs.seifert@crisco.ch
VK interní služby / nákup / účetnictví / člen vedení firmy
Claudia Minder
Claudia Minder
Telefon: +41 (0)81 7503602
Fax: +41 (0)81 7712888
claudia.minder@crisco.ch
Technický odbyt / vývoj / QS / člen vedení firmy
Hans Brauchli
Hans Brauchli
Telefon: +41 (0)81 7503609
Fax: +41 (0)81 7712888
hans.brauchli@crisco.ch
Jednatel
Sandy Trachsel
Sandy Trachsel
Telefon: +41 (0)81 7503603
Fax: +41 (0)81 7712888
sandy.trachsel@crisco.ch