Kontaktní partneři DUROtherm Německo

Kontaktní partneři DUROtherm Německo
Zákaznické centrum (technické hlubokotažné díly)
Dipl.-Ing. (FH) Peter Sedlmeir
Vedení týmu / aplikační technika
Dipl.-Ing. (FH) Peter Sedlmeir
Telefon: +49 (0)7456 695-28
Mobil: +49 (0)151 55132312
Fax: +49 (0)7456 695-828
peter.sedlmeir@durotherm.de
Elke Raupach
Prodej – interní služby
Elke Raupach
Telefon: +49 (0)7456 695-33
Fax: +49 (0)7456 695-833
elke.raupach@durotherm.de
Jacqueline Ottmar
Prodej – interní služby
Jacqueline Ottmar
Telefon: +49 (0)7456 695-31
Fax: +49 (0)7456 695-831
jacqueline.ottmar@durotherm.de
Stefan Stanglmaier
Aplikační technika
Stefan Stanglmaier
Telefon: +49 (0)7456 695-32
Mobil: +49 (0)151 55132320
Fax: +49 (0)7456 695-832
stefan.stanglmaier@durotherm.de
Martin Kania
Aplikační technika
Martin Kania
Telefon: +49 (0)7456 695-70
Fax: +49 (0)7456 695-50
martin.kania@durotherm.de
Stefan Kuppel
Plánování kvality
Stefan Kuppel
Telefon: +49 (0)7456 695-69
Fax: +49 (0)7456 695-50
stefan.kuppel@durotherm.de
Betriebswirt (VWA) Raimund Steimle
Nákup
Betriebswirt (VWA) Raimund Steimle
Telefon: +49 (0)7456 695-26
Fax: +49 (0)7456 695-826
raimund.steimle@durotherm.de
Zákaznické centrum (technické hlubokotažné díly)
Rainer Dietsch
Vedoucí týmu / prodej – práce v terénu
Rainer Dietsch
Telefon: +49 (0)7456 695-27
Mobil: +49 (0)151 55132301
Fax: +49 (0)7456 695-827
rainer.dietsch@durotherm.de
Sabrina Keller
Prodej – interní služby
Sabrina Keller
Telefon: +49 (0)7456 695-30
Fax: +49 (0)7456 695-830
sabrina.keller@durotherm.de
Jennifer Brocklebank
Prodej – interní služby
Jennifer Brocklebank
Telefon: +49 (0)7456 695-35
Fax: +49 (0)7456 695-835
jennifer.brocklebank@durotherm.de
Martin Sautter
Aplikační technika
Martin Sautter
Telefon: +49 (0)7456 695-59
Mobil: +49 (0)151 55132303
Fax: +49 (0)7456 695-859
martin.sautter@durotherm.de
Dipl.-Ing. (FH) Frank Renz
Aplikační technika
Dipl.-Ing. (FH) Frank Renz
Telefon: +49 (0)7456 695-142
Mobil: +49 (0)151 55132319
Fax: +49 (0)7456 695-8142
frank.renz@durotherm.de
Matthias Schuster
Plánování kvality
Matthias Schuster
Telefon: +49 (0)7456 695-41
Mobil: +49 (0)151 52133315
Fax: +49 (0)7456 695-841
matthias.schuster@durotherm.de
Sabine Störzer
Nákup
Sabine Störzer
Telefon: +49 (0)7456 695-25
Fax: +49 (0)7456 695-825
sabine.stoerzer@durotherm.de
Zákaznické centrum (obaly)
Dipl. Kfm. Klaus Schaible
Prodej – práce v terénu
Dipl. Kfm. Klaus Schaible
Telefon: +49 (0)7456 695-23
Mobil: +49 (0)151 55132310
Fax: +49 (0)7456 695-823
klaus.schaible@durotherm.de
Lothar Armbruster
Aplikační technika / prodej – práce v terénu
Lothar Armbruster
Telefon: +49 (0)7456 695-160
Mobil: +49 (0)151 55132315
Fax: +49 (0)7456 695-8160
lothar.armbruster@durotherm.de
Thomas Gauss
Prodej – interní služby / dispozice
Thomas Gauss
Telefon: +49 (0)7456 695-163
Fax: +49 (0)7456 695-8163
thomas.gauss@durotherm.de
Beate Gauss
Nákup
Beate Gauss
Telefon: +49 (0)7456 695-162
Fax: +49 (0)7456 695-8162
beate.gauss@durotherm.de
Vedení výroby závod 1 a závod 3
Frank Stammler
Frank Stammler
Telefon: +49 (0)7456 695-90
Mobil: +49 (0)151 14372716
Fax: +49 (0)7456 695-890
frank.stammler@durotherm.de
Vedení výroby závod 2 a závod 4
Günter Kübler
Günter Kübler
Telefon: +49 (0)7456 695-76
Fax: +49 (0)7456 695-50
guenter.kuebler@durotherm.de
Strategický projektový manažer
Dipl.-Ing. (FH) Andreas Raap
Dipl.-Ing. (FH) Andreas Raap
Telefon: +49 (0)7456 695-47
Mobil: +49 (0)151 55132314
Fax: +49 (0)7456 695-847
andreas.raap@durotherm.de
Vedení výroby a údržby forem / vedení profesního vzdělávání
Andreas Deutschle
Andreas Deutschle
Telefon: +49 (0)7456 695-149
Mobil: +49 (0)151 55132313
Fax: +49 (0)7456 695-50
andreas.deutschle@durotherm.de
Pověřenec pro řízení kvality
Andreas Mahler
Andreas Mahler
Telefon: +49 (0)7456 695-53
Mobil: +49 (0)151 55132318
Fax: +49 (0)7456 695-853
andreas.mahler@durotherm.de
Vedení řízení životního prostředí / ideového managementu
Dipl.-Ing. (BA) Gerhard Werner
Dipl.-Ing. (BA) Gerhard Werner
Telefon: +49 (0)7456 695-52
Mobil: +49 (0)151 55132309
Fax: +49 (0)7456 695-852
gerhard.werner@durotherm.de
Vedoucí oddělení řízení kvality
Manuel Wimmer
Manuel Wimmer
Telefon: +49 (0)7456 695-78
Fax: +49 (0)7456 695-878
manuel.wimmer@durotherm.de
Reklamace
Sandra Duwe
Sandra Duwe
Telefon: +49 (0)7456 695-141
Fax: +49 (0)7456 695-8141
sandra.duwe@durotherm.de
Manager pro zásilku
Sedat Gül
Sedat Gül
Telefon: +49 (0)7456 695-71
Fax: +49 (0)7456 695-871
sedat.guel@durotherm.de
Vedení úseku výpočetní techniky
Edmund Weis
Edmund Weis
Telefon: +49 (0)7456 695-54
Fax: +49 (0)7456 695-854
edmund.weis@durotherm.de
Personální vedení / vedení obchodního vzdělávání
Tamara Bürkler
Tamara Bürkler
Telefon: +49 (0)7456 695-46
Fax: +49 (0)7456 695-846
tamara.buerkler@durotherm.de
Controlling
Dipl. Betriebswirt (FH) Tobias Orth
Dipl. Betriebswirt (FH) Tobias Orth
Telefon: +49 (0)7456 695-156
Fax: +49 (0)7456 695-8156
tobias.orth@durotherm.de
Vedení firmy
Norbert Keck
Vedení firmy – odbyt/marketing
Norbert Keck
Telefon: +49 (0)7456 695-0
Fax: +49 (0)7456 695-50
info@durotherm.de
Dipl. Wirt.-Ing. (FH) Andreas Hartl
Výkonný společník
Dipl. Wirt.-Ing. (FH) Andreas Hartl
Telefon: +49 (0)7456 695-0
Fax: +49 (0)7456 695-50
info@durotherm.de